O firmie

Sklep abMoto.pl jest własnością firmy Moto Mar Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 2009 roku i dziś zajmuje ugruntowaną pozycję na rynku oponiarskim w Polsce. Dzięki ciągłemu rozwojowi oraz stałemu rozbudowywaniu asortymentu, firma jest zdobywcą licznych nagród i wyróżnień takich jak Diamenty miesięcznika Forbes, e-Gazele Biznesu itd.

Podstawowym asortymentem firmy są oczywiście opony wszystkich czołowych producentów tj. Pirelli, Goodyear, Bridgestone, Firestone, Fulda, Michelin, Dunlop i wielu innych. Moto Mar Sp. z o.o. ma również w swojej ofercie felgi stalowe, aluminiowe oraz oferuje szeroką gamę akumulatorów dla samochodów osobowych, dostawczych i motocykli.

abMoto.pl powstało z pasji do motoryzacji. Każdy z nas jest jej zapalonym fanem co pozwala nam jeszcze skrupulatniej wykonywać naszą pracę. Motoryzacja towarzyszy nam także w życiu prywatnym i dzięki niej patrzymy z nadzieją w przyszłość. Wierzymy, że dzięki wykonywaniu pracy, która jest jednocześnie pasją, stworzymy nowy lepszy standard, a oferowane przez nas produkty wywołają uśmiech i zadowolenie wśród naszych obecnych i nowych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania sie z opiniami na temat naszej firmy.