O firmie

abMoto.pl to prężnie działający sklep internetowy należący do firmy Moto Mar Sp. z o.o. Działalność w branży oponiarskiej rozpoczęliśmy jeszcze w poprzedniej dekadzie, a od 2009 roku działamy pod własnym szyldem. Od przeszło 20 lat budujemy naszą reputację w branży na solidnych fundamentach wyznawanych przez nas wartości, dzięki czemu udało nam się osiągnąć mocną pozycję na rynku oponiarskim w Polsce. Dzięki wieloletniej współpracy z czołowymi producentami opon takimi jak Pirelli, Goodyear, Bridgestone, Firestone, Fulda, Michelin czy Dunlop jesteśmy wstanie zaoferować w naszym sklepie imponujący wybór marek i modeli opon do każdego pojazdu.

Zespół abMoto.pl tworzą wyszkoleni specjaliści, którzy działają z pasją i zaangażowaniem dbając o terminową realizację zleceń, obsługę klienta oraz sprawne przeprowadzanie procesu reklamacji. Każdy z nas jest zapalonym fanem motoryzacji co pozwala nam jeszcze skrupulatniej wykonywać nasze obowiązki tworząc nowy lepszy standard.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać ciężko zdobyte zaufanie naszych Klientów. Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu, wdrażaniu innowacji oraz stałemu rozbudowywaniu asortymentu, firma może poszczycić się zdobyciem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień takich jak Diamenty miesięcznika Forbes czy e-Gazele Biznesu.

Doskonale wiemy, że znalezienie godnego zaufania specjalisty z dziedziny ogumienia jest dziś bardzo trudne dlatego zapraszamy do abMoto.pl – miejsca w którym od lat częścią kultury jest zaangażowanie w obsługę klienta oraz dbanie o uczciwość i bezpieczeństwo. W codziennej pracy oferujemy Klientom optymalne rozwiązania których potrzebują bez niepotrzebnego zawyżania kosztów. Nieustannie rozwijamy naszą ofertę dostosowując ją do zmieniających się realiów rynku i rosnących oczekiwań naszych obecnych i przyszłych Klientów.

Dlaczego warto nam zaufać?

Zaufaj doświadczeniu!

Na niezwykle trudnym i wymagającym rynku motoryzacyjnym działamy już przeszło 20 lat dostarczając naszym kilentom produkty najwyższej jakości.

Liczne nagrody i wyróżnienia

Dzięki rzetelności i indywidualnemu podejściu do klienta na przestrzeni lat otrzymaliśmy wiele prestiżowych nagród i wyróżnień.

Nowe i oryginalne produkty

Zaopatrujemy się u największych producentów opon dzięki czemu możemy zagwarantować oryginalność oferowanych produktów.

Bezpieczne zakupy

Strona abMoto.pl korzysta z najwyższych standardów bezpieczeństwa w tym szyfrowanego połączenia SSL. Chronimy dane osobowe.

14 dni na zwrot towaru

Jako nasz klient masz prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni od momentu dostarczenia opony bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Partnerzy logistyczni

Aby zakupiony towar znalazł się jak najszybciej w miejscu docelowym korzystamy z usług sprawdzonych przewoźników.

Co mówią o nas nasi Klienci?

Z kim współpracujemy?

Wysoki standard naszych usług tworzymy z dumą współpracując z: