Kormoran SUV Snow

Marka opon Kormoran to polskie przedsiębiorstwo, obecnie należące do grupy Michelin. Ogumienie oferuje zrównoważone osiągi w korzystnej cenie przy zadowalającej jakości i trwałości. Przedsiębiorstwo dostarcza opony letnie, zimowe i całoroczne do samochodów osobowych w tym także 4x4.

Kormoran SUV Snow jest to zupełnie nowa propozycja polskiego producenta dla posiadaczy samochodów SUV na rok 2017. Model opony zimowej został zaprojektowany z myślą o sezonie zimowym, charakterystycznym dla Europy Środkowej. SUV Snow jest wyposażony w kierunkowy bieżnik, który doskonale radzi sobie z odprowadzanie śniegu, błota czy wody spod czoła opony. Ogumienie wykazuje dużą odporność na utratę trakcji czy aquaplaning. Lekka i zwarta konstrukcja pozwoliła na ograniczenie oporów toczenia, co przekłada się na niższe spalanie.Dzięki odpowiednio dobranej mieszance gumowej, opony zimowe Kormoran zachowują optymalną elastyczność w nawet bardzo niskich temperaturach. Rozkład nacisków a także kształt bieżnika sprawia, że ogumienie polskiego producenta zużywa się powoli i równomiernie.Model dostępny jest w rozmiarze 16 - 19 cali, szerokości 215 - 255 mm i wysokości 55 - 70. Opony Kormoran charakteryzują się zrównoważonymi osiągami, dobrą jakością w bardzo przystępnej cenie. Jest do znakomita propozycja dla kierowców, chcących otrzymać dobre parametry bez konieczności ponoszenia większych kosztów zakupu.

Warto rozważyć zakup opon Kormoran SUV Snow z uwagi na dobre parametry mimo, iż produkt znajduje się w klasie ekonomicznej. Dla rozmiaru 215/60 R17 przyczepność została oceniona na klasę C.Należy wspomnieć, że opony zimowe Kormoran, model SUV Snow spełniają wymagania UE dotyczące ogumienia zimowego (3PMSF).

Znaleźliśmy 0 opon (w cenie od 0 do 0 zł)

Sortuj wg