Dayton DW510 Evo

Dayton DW510 EVO to opona, której głównymi atutami są doskonała przyczepność, trwałość oraz przyzwoite osiągi. Model EVO jest następcą znanego Dayton DW510.

Bieżnik opon zimowych modelu DW510 EVO ma wzór kierunkowy o kształcie liter "V". Zaletą tego rozwiązania jest m.in. sprawne odprowadzanie wody spod opony. Dodatkowym atutem, jest przyspieszone osuszanie bieżnika. Powyższe rozwiązania sprawiają, iż opony Dayton, model DW510 EVO zapewniają ponadprzeciętną przyczepność i stabilność nawet podczas dynamicznej jazdy.Model DW510 EVO to doskonała opcja zarówno do codziennej, miejskiej jazdy ale także idealnie sprawdza się na długich trasach w trudniejszych warunkach.Zastosowanie takiego rozwiązania jakim jest odpowiedni kąt odchylenia rowków poprzecznych, zapewnia wysoką odporność na aquaplaning. Pozawala to na bezpieczne i komfortowe podróżowanie na mokrej nawierzchni.W odróżnieniu od modelu DW510, model EVO posiada większe krawędzie bieżnika a całkowicie nowy kształt klocków sprawiają, iż znaczącej poprawie uległa przyczepność zarówno na lodzie jak i śniegu.Zastosowane materiały do produkcji opony oraz wzór klocków bieżnika sprawiają, iż opona gwarantuje cichą i komfortową jazdę.

Warto nadmienić, iż opony zimowe Dayton posiadają symbol Three Peak Mountain Snow Flake. Oznacza to, że spełniają one wymagania Unii Europejskiej dotyczące ogumienia zimowego.Od 1961 roku Bridgestone jest właścicielem marki Dayton. Amerykański koncern jest na całym świecie cenionym producentem ogumienia dla samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Znaleźliśmy 0 opon (w cenie od 0 do 0 zł)

Sortuj wg