Kormoran SUV Snow

Marka opon Kormoran to polskie przedsiębiorstwo, obecnie należące do grupy Michelin. Ogumienie oferuje zrównoważone osiągi w korzystnej cenie przy zadowalającej jakości i trwałości. Przedsiębiorstwo dostarcza opony letnie, zimowe i całoroczne do samochodów osobowych w tym także 4×4.

 

Kormoran SUV SnowKormoran SUV Snow jest to zupełnie nowa propozycja polskiego producenta dla posiadaczy samochodów SUV na rok 2017. Model opony zimowej został zaprojektowany z myślą o sezonie zimowym, charakterystycznym dla Europy Środkowej. SUV Snow jest wyposażony w kierunkowy bieżnik, który doskonale radzi sobie z odprowadzanie śniegu, błota czy wody spod czoła opony. Ogumienie wykazuje dużą odporność na utratę trakcji czy aquaplaning. Lekka i zwarta konstrukcja pozwoliła na ograniczenie oporów toczenia, co przekłada się na niższe spalanie.

Dzięki odpowiednio dobranej mieszance gumowej, opony zimowe Kormoran zachowują optymalną elastyczność w nawet bardzo niskich temperaturach. Rozkład nacisków a także kształt bieżnika sprawia, że ogumienie polskiego producenta zużywa się powoli i równomiernie.

Model dostępny jest w rozmiarze 16 – 19 cali, szerokości 215 – 255 mm i wysokości 55 – 70. Opony Kormoran charakteryzują się zrównoważonymi osiągami, dobrą jakością w bardzo przystępnej cenie. Jest do znakomita propozycja dla kierowców, chcących otrzymać dobre parametry bez konieczności ponoszenia większych kosztów zakupu.

Warto rozważyć zakup opon Kormoran SUV Snow z uwagi na dobre parametry mimo, iż produkt znajduje się w klasie ekonomicznej. Dla rozmiaru 215/60 R17 przyczepność została oceniona na klasę C.

Należy wspomnieć, że opony zimowe Kormoran, model SUV Snow spełniają wymagania UE dotyczące ogumienia zimowego (3PMSF).

 

Podsumowanie

Producent Kormoran
Bieżnik SUV Snow
Sezon Opony zimowe
Przeznaczenie Samochody osobowe SUV
Klasa Ekonomiczna
Dostępne dla felg Od 16 do 19 cali
Ilość rozmiarów (wariantów)

 

Kormoran SUV SnowEtykieta UE

Opony Kormoran SUV Snow w rozmiarze 215/60 R17 96H zgodnie z informacjami zawartymi na Etykiecie Unii Europejskiej spełniają następujące parametry:
Opory toczenia (zużycie paliwa): Klasa E
Przyczepność na mokrej nawierzchni: Klasa C
Hałas zewnętrzny: 70 dB (dwie fale)

 

Zostaw Komentarz