Barum Bravuris 3HM

Barum to czeskie przedsiębiorstwo, obecnie należące do niemieckiego koncernu Continental. Firma powstała w 1945 i dostarcza opony do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Produkty marki Barum cechują się wysoką jakością, zrównoważonymi parametrami i niewygórowaną ceną.

 

Barum Bravuris 3HMModel Bravuris 3HM został wprowadzony do sprzedaży przez firmę Barum w 2014 roku. Prezentowane Opony letnie czeskiego producenta polecane są do samochodów klasy wyższej i średniej. Bravuris 3HM dostępny jest w aż 80 wariantach, w rozmiarach od 15 do 21 cali. Opony letnie Barum charakteryzują się dobrymi osiągami i komfortem akustycznym. Asymetryczna rzeźba bieżnika pozwala zachować dobrą przyczepność, niezależnie od typu nawierzchni po której się poruszamy.

Nowoczesne technologie oraz staranne wykonanie pozwalają korzystać z opon Barum, modelu Bravuris 3HM przez długi okres. High Mileage będące rozwinięciem skrótu HM oznacza długie przebiegi. Bieżnik modelu zużywa się równomiernie i powoli za sprawą prawidłowego rozkładu nacisków. Na trwałość ogumienia wpłynęła także starannie dobrana mieszanka gumowa.

Opony Barum stanowią interesującą propozycję dla kierowców szukających ogumienia klasy ekonomicznej w korzystnej cenie, nie rezygnując jednocześnie z przyzwoitych parametrów oraz dobrej jakości.

 

Podsumowanie

Producent Barum
Bieżnik Bravuris 3HM
Sezon Opony letnie
Przeznaczenie Samochody osobowe
Klasa Ekonomiczna
Dostępne dla felg Od 15 do 21 cali
Ilość rozmiarów (wariantów) 80

 

 Barum Bravuris 3HM Etykieta UE

Opony Barum Bravuris 3HM w rozmiarze 205/55 R16 91V zgodnie z informacjami zawartymi na Etykiecie Unii Europejskiej spełniają następujące parametry:
Opory toczenia (zużycie paliwa): Klasa E
Przyczepność na mokrej nawierzchni: Klasa C
Hałas zewnętrzny: 71 dB (dwie fale)

Prezentujemy wszystkie dostępne w naszym sklepie rozmiary i warianty opon letnich Barum Bravuris 3HM

Zostaw Komentarz